Соціальна програма для Лебединського будинку пристарілих.

Posted on May 17 2013

Церква Адвентистів сьомого дня, м.Шпола, Україна - http://shpola.esd-sda.org/news_entries


Церква Адвентистів сьомого дня передала допомогу від АDRA (Адвентистське Агентство Допомоги та Розвитку) Лебединському будинку пристарілих.

Ходунки, костилі, сидіння для інвалідів, одяг доставлено для людей похилого віку.

В зв’язку  з різними обставинами бабусі та дідусі  проживають в таких будинках. Було приємно бачити радість в очах  людей, які прожили нелегке життя.

Молимось, щоб кожна людина цінувала своє життя, любила Бога та людей Ним створених, знаходила час зробити щось приємне ближньому.

На сторінках Біблії ми знаходимо такі слова: «Тоді Цар скаже тим, що праворуч: Прийдіть, благословенні мого Батька, успадкуйте приготоване вам Царство від створення світу.

Бо голодував Я, і ви дали мені їсти; спраглим був, і ви Мене напоїли; чужинцем був Я, і ви Мене прийняли;  не мав одягу, і ви Мене зодягли; слабував, і ви Мене відвідали; у в'язниці був Я, і ви прийшли до Мене.

Тоді озвуться до Нього праведники, кажучи: Господи, коли ми бачили тебе голодним і нагодували, або спраглим і напоїли? Коли ми бачили тебе чужинцем і прийняли, або голим і зодягли? Коли ми бачили тебе хворого або у в'язниці, і прийшли до тебе?

Цар у відповідь скаже їм: Щиру правду кажу вам: зробивши це одному з моїх найменших братів, ви зробили мені..(Матф.25:34-40.)

                                                                                                                                    Відділ інформації  АСД  м. Шпола.

Случайный стих из библии

Расписание служений

Субботнее время

Sunset

Место: Витебск, Витебская область

Начало: 01:58, 28/02/2020

Конец: 01:59, 29/02/2020

News

Ты и Я – Божья семья

18 ноября 2012 года в городе Сумы по адресу: ул. Молодежная 7, прошел детский областной фестиваль творчества: "Ты и Я – Божья семья". В нём приняло участие 50 детей из разных городов Сумской област...  еще

Миссионерский конгресс "Возрождение для миссии" в Конотопе

В молитвенном доме Адвентистов седьмого дня города Конотопа по ул. Фурманова, 18-а 3 ноября 2012 года состоялся областной миссионерский конгресс «Возрожденные для миссии». Не менее 80 делегатов пре...  еще

История адвентизма в Конотопе

История адвентизма в Конотопе берёт своё начало в 1927 году, когда в город для евангельского служения был направлен Яков Деревинский. Этот молодой человек заключил завет с Господом через водное кр...  еще

Контент из: Конотопская церковь Адвентистов Седьмого Дня