Подорож «Країною здоров’я»

Опубликовано Сен 23 2012

Церква Адвентистів сьомого дня, м.Шпола, Україна - http://shpola.esd-sda.org/news_entries

У місті Шполі Черкаської області на центральній площі 23 вересня 2012 р. пройшла незвичайна соціальна програма — пізнавально-розважальна гра для дітей «Країна здоров’я».

   

Осінній сонячний день сприяв святковому настрою. Більше шістдесяти юнаків та дівчат з Дніпровської конференції Церкви Адвентистів сьомого дня, які є наставниками «Країни здоров’я», зустрічали дітей віком від 4 до 14 років. Вони розповідали їм про переваги здорового способу життя та наслідки залежностей.

 

Пізнавально-розважальна гра розпочалася опівдні. Старшим наставником працював Андрій Шевчук. Команди набиралися в залежності від віку дітей і по черзі вирушали в подорож «Країною здоров’я». Відчуття свята маленьким учасникам дарували два ведмедики, плутаниця, парашут, батут та інші розваги між станціями.

 

   

В основі програми — інформація про вісім принципів здоров’я: воду, сонце, повітря, їжу, фізичні вправи, відпочинок, стриманість, духовність. Цікавими і важливими були знання, які надавалися на кожній станції, але особливо влучним було зображення духовності за допомогою кольору води. Завдяки наочній ілюстрації почуте обов’язково залишиться в пам’яті дітей, а від цього залежить майбутнє нашої держави, здоров’я людей, які запровадять рекомендовані принципи в своє життя.

 

   

Сто шістдесят дітей, що стали учасниками пізнавально-розважальної гри, завершивши подорож станціями, отримали в подарунок книги «Країна здоров’я», кукурудзяні палички та повітряні кульки. Гості з Дніпровської конференції також не залишилися без смачного сніданку й обіду.

    

 

Церква Адвентистів сьомого дня м. Шполи, яка виступила ініціатором проведення соціального заходу, вдячна місцевій владі за підтримку. Адвентисти бажають, щоб діти міста й району мали міцне фізичне та духовне здоров’я й виросли гарними громадянами нашої держави.

 

Павло Вечірко

 

 

 

 

Случайный стих из библии

Расписание служений

Субботнее время

Sunset

Место: Витебск, Витебская область

Начало: 02:33, 03/04/2020

Конец: 02:34, 04/04/2020

News

Ты и Я – Божья семья

18 ноября 2012 года в городе Сумы по адресу: ул. Молодежная 7, прошел детский областной фестиваль творчества: "Ты и Я – Божья семья". В нём приняло участие 50 детей из разных городов Сумской област...  еще

Миссионерский конгресс "Возрождение для миссии" в Конотопе

В молитвенном доме Адвентистов седьмого дня города Конотопа по ул. Фурманова, 18-а 3 ноября 2012 года состоялся областной миссионерский конгресс «Возрожденные для миссии». Не менее 80 делегатов пре...  еще

История адвентизма в Конотопе

История адвентизма в Конотопе берёт своё начало в 1927 году, когда в город для евангельского служения был направлен Яков Деревинский. Этот молодой человек заключил завет с Господом через водное кр...  еще

Контент из: Конотопская церковь Адвентистов Седьмого Дня